Seznamte se s sedacím vakem SAKO BALOON Homeliness – nejčastěji voleným tvarem mezi sedacími vaky Jabba Design. Charakteristický kulatý tvar (balón) se skvěle osvědčuje jako pohodlné křeslo a poskytuje stabilní oporu trupu zezadu i po stranách.
Díky svému tvaru sedací pytel BALOON dokonale obepne siluetu uživatele a zaručuje vysoký komfort sezení. Je ideální volbou do obývacího pokoje, dětského či studentského pokoje, relaxační zóny nebo čtecího koutku.
Model je vyroben z odolné potahové látky z kolekce Homeliness s hustou strukturou a jemným dvoubarevným melanžovým efektem. Materiál:
- má laminovanou rubovou stranu,
- vyznačuje se vysokou odolností proti oděru – až 50 000 cyklů v testu Martindale,
- je odolný vůči působení světla,
- má nízkou náchylnost k žmolkování,
- je vyroben ze 100% PES (polyester).
Jedná se o látku navrženou pro intenzivní používání u čalouněného nábytku.
Sedací vak SAKO BALOON Homeliness je standardně vybaven samostatným vnitřním pytlem na výplň. Toto řešení:
- usnadňuje sejmutí vnějšího potahu,
- pomáhá udržovat nábytek čistý a svěží,
- umožňuje snadné doplnění granulátu.
Výplň tvoří čistý, nový polystyrenový granulát v podobě malých bílých kuliček. Díky tomu se sedací vak BALOON dokonale přizpůsobí tělu a poskytuje pohodlí i stabilní oporu při každodenním odpočinku.
Model je dostupný v 5 pečlivě vybraných barvách látky. Ve verzi „custom“ je možné zvolit jiné druhy a barvy materiálů, což umožňuje dokonale přizpůsobit sedicí vak individuálnímu stylu interiéru.
- Výška: 48 cm
- Průměr: 98 cm
- Výplň: polystyrenový granulát – nové bílé kuličky
- Hmotnost: 4,90 kg
- Materiál: potahová látka Homeliness (100% PES)
- Odolnost proti oděru: 50 000 cyklů (Martindale)
Obepínající tvar, odolná látka a praktická řešení dělají ze sedacího vaku SAKO BALOON Homeliness ideální volbu pro vytvoření komfortní a moderní relaxační zóny ve vašem domově.
![]()

| Rozměry: | průměr - 98 cm, výška - 48 cm |
| Materiál: | 100% polyester - 300g/m2 |
| Hmotnost: | 4,90 kg |
| Výplň: | Polystyrenové EPS kuličky |
| Druhý vnitřní vak: | Ano |
| Doba realizace: | do 5 pracovních dnů |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Nosnost | 120 kg |
| Pro děti | ano |
| Tvar pytle | kruh |