Lofty je dvojče modelu sedacího vaku Grand. Má všechny jeho hlavní výhody jen menších rozměrů. Společně tvoří dokonalý pár jako sada sedacích pytlů v moderním prostředí. Stejně jako všechny modely v kategorii Black - Lofty má vnitřní vak, který zvyšuje komfort při každodenním použití a údržbě.
POZOR!!! BARVA TMAVĚ ŠEDÁ JE DOPRODÁNA

| Rozměry: | délka - 138 cm, šířka - 98 cm, výška - 90 cm |
| Materiál: | 100% polyester 430g/ m2 |
| Hmotnost: | 4,10 kg |
| Výplň: | Polystyrenové EPS kuličky |
| Druhý vnitřní vak: | Ano |
| Doba realizace: | 2 pracovní dny |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Nosnost | 120 kg |
| Pro děti | ano |
| Tvar pytle | polštář |